KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka

Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje

 VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

​Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

BIOLOGIJOS KOREPETITORIUS

Biologija – mokslas apie gyvuosius organizmus – yra neatsiejama kasdienybės dalis. Ji atskleidžia mūsų kūnų ir mus supančių ekosistemų paslaptis, dėl to išmanyti šį mokslą –  naudinga visiems. Jei Jūsų vaikui biologija kelia siaubą ar jis susiduria su konkrečiais sunkumais šiame mokymosi kelyje, siūlome COREPETITUS biologijos mokytojų pagalbą. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas mokosi 7 klasėje ir tik pradeda susipažinti su gamtos mokslais, ar yra 12 klasėje ir nori gerai pasiruošti biologijos egzaminui, mūsų korepetitoriai atras bendrą kalbą su bet kurio amžiaus mokiniu bei padės jam pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Biologijos korepetitoriaus paslaugos akiračiui plėsti ir tobulėti

Biologijos korepetitorius ne tik padės geriau suprasti gyvybės ir gyvų organizmų egzistavimo, veiklos ir funkcijų ypatumus, bet ir ugdys analitinius bei kritinio mąstymo gebėjimus. Spręsdami problemas, diskutuodami įvairiais biologijos klausimais, jaunuoliai mokosi suprasti sąvokas, o ne jas mokytis atmintinai, kas yra neįkainojamas įgūdis, neapsiribojantis vien biologijos dalyku.

Interaktyviais ir įtraukiančiais užsiėmimais korepetitorius sieks pagilinti moksleivio biologijos žinias, skatins pažinti ir tyrinėti jį supančią aplinką, geriau suprasti žmogaus kūne ir aplinkoje vykstančius procesus, sieti biologijos žinias su kitomis disciplinomis. Prisitaikydamas prie mokinio amžiaus ir lygio, gebės buitiniais pavyzdžiais paaiškinti sudėtingus procesus.

Papildomos biologijos pamokos nuotoliniu būdu

Galbūt Jūsų vaikas nemato nieko žavingo bakterijose? Genetika skamba įdomiai, bet recesyviniai ir dominuojantys genai priverčia kilstelti antakį? Įdomu, kaip tušinukų pagalba galima atskirti chromosomą nuo chromatidžių? Kad ir su kokiu klausimu ar problema susidurtumėte, biologijos korepetitorius padės visa tai išspręsti! COREPETITUS komandą sudaro savo srities profesionalai, baigę studijas geriausiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose. Kiekvienas mūsų biologijos korepetitorius – šiuolaikiškas ir puikiai išmanantis bendravimo subtilybes, tad bet kuriam mokiniui visą reikiamą informaciją pateiks įdomiu ir jam suprantamu būdu.
Galva ūžia nuo informacijos ir tampa sunku joje susigaudyti? Papildomos online pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur Lietuvoje – gali būti kaip tik tai, ko jums reikia. Nieko nelaukite ir registruokitės užsiėmimams jau dabar – mes pasiūlysime biologijos korepetitorių, kuris padės nerti į mus supančios gamtinės įvairovės įdomybes.
Akademinių iššūkių įveikimas

Bet kuris COREPETITUS biologijos mokytojas suteiks visą pagalbą, atliekant namų darbų užduotis, užtikrindami, kad mokiniai aiškiai jas suprastų ir kad jiems neliktų neatsakytų klausimų. Be viso to, biologijos korepetitoriai padės pasiruošti įvairiems atsiskaitymams ir egzaminui (VBE). Jie pasidalins veiksmingais mokymosi metodais, paaiškins VBE formatą, pasirūpins bandomaisiais testais ir suteiks konstruktyvią grįžtamąją informaciją, padėsiančią jaunuoliui tobulėti.
Esant galimybei, korepetitoriaus paslaugomis rekomenduojame naudotis reguliariai. Tęstinis ir sistemiškas mokymasis visuomet atneša geresnius rezultatus, leidžia efektyviau pasiekti išsikeltus tikslus ir mokiniui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tad, jei ieškote aukštos papildomų pamokų kokybės gera kaina, COREPETITUS tikrai turi, ką pasiūlyti!

 

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.