KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja.

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka

Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje.

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

​Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

IT KOREPETITORIUS

Šiuolaikiniame pasaulyje informacinių technologijų išmanymas ir naudojimas yra ne tik privalumas, bet ir būtinybė. Deja, norint išmokti visų šio dalyko subtilybių, vien mokymosi klasėje dažnai nepakanka. Didelis mokinių skaičius ir per mažai individualaus dėmesio neleidžia pasiekti tokių rezultatų, kokių norėtųsi. Laimei, šioje situacijoje gali pagelbėti informacinių technologijų korepetitoriai. IT korepetitoriai atlieka svarbų vaidmenį, rengdami mokinius skaitmeniniam amžiui, formuodami juos kaip įgudusius naudotojus ir potencialius novatorius technologijų srityje.
Asmeniniai vaiko poreikiai – mūsų prioritetas
IT (informacinių technologijų) korepetitorius padės mokiniui įgyti kompiuterinio raštingumo bei programavimo įgūdžių, ugdys analitinį, loginį bei kūrybinį mąstymą. Per nuotolinius užsiėmimus korepetitorius, atsižvelgdamas į mokinio lygį ir domėjimosi sritis, atskleis, kaip informatika gali palengvinti kitų disciplinų namų darbų rengimą ir apskritai gyvenimą, įvaldžius Word‘ą, Excel‘į ir Power Point‘ą.

Išmokys, kaip sukurti animacinį filmuką, ir ką galima nuveikti išmokus naujos programavimo kalbos. Nuotolinis IT korepetitorius pasidalins naujausiomis skaitmeninių technologijų pasaulio įdomybėmis ir ugdys mokinio tarpdiscipliniškumą, padės atlikti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir informacinių technologijų VBE.
Registruotis užsiėmimams

Pasiruoškite ateičiai jau dabar

Nesvarbu, ar Jūsų vaikas yra dar tik 5 klasėje ar jau mokosi 10 klasėje ir netrukus užvers mokyklos duris, išmokti naujų, naudingų dalykų niekada nebus per vėlu. Ne paslaptis, jog pasaulis juda į priekį, tad jau dabar daugumai darbo vietų yra reikalingi tam tikri IT įgūdžiai. Iš anksto suteikdami savo vaikui galimybę jų išmokti ar bent tinkamai susipažinti su jų pradmenimis, užtikrinsite, jog ateityje jam bus kur kas lengviau. Mūsų informacinių technologijų korepetitoriai ir jų teikiamos paslaugos nuotoliniu būdu ne tik padės Jūsų vaikui įsisavinti pagrindines IT žinias, bet ir supažindins su galimomis karjeros galimybėmis šioje srityje.

IT korepetitorius bet kuriame mieste

Galbūt parašyti rašinėlį Word‘u vieni juokai, bet programavimas skamba kaip kita dimensija? O gal Jūsų vaikas jau pradėjo mokytis koduoti, bet nori gilinti savo žinias? Kad ir koks būtų Jūsų tikslas, COREPETITUS dirbantys profesionalūs IT korepetitoriai padės jį pasiekti. Mūsų komandą sudaro IT specialistai iš geriausių pasaulio ir Lietuvos universitetų, turintys puikius bendravimo įgūdžius ir galintys atrasti bendrą kalbą su bet kuriuo mokiniu. Kadangi užsiėmimai vyksta online būdu, nepriklausomai nuo to, ar papildomos pamokos jums reikalingos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar Marijampolėje – galėsite patogiai mokytis iš bet kurio Lietuvos kampelio. Mūsų korepetitorių teikiamų paslaugų kokybė yra labai aukšta, stengiamės, jog papildomų užsiėmimų kaina būtų prieinama kiekvienam.
Tad, jei ieškote, kuris IT mokytojas Jūsų vaikui suteiktų didžiausią naudą, išbandykite COREPETITUS. Užsiregistruokite į užsiėmimus – mes pasiūlysime IT korepetitorių, kuris padės ne tik geriau pasinaudoti technologijų galimybėmis gyvenime, bet ir nerti į programavimo pasaulį.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.