KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja.

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka

Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje.

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

CHEMIJOS KOREPETITORIUS

Suprasti chemiją reiškia geriau suprasti aplink supantį pasaulį. Nuo mažiausio atomo iki mūsų planetos atmosferos – chemijos žinios padės atsakyti į daugybę kasdieniame gyvenime kylančių klausimų. Būtent dėl to mokiniams, kuriems šis dalykas atrodo bauginantis dėl sudėtingų sąvokų, formulių ar lygčių, siūlome chemijos korepetitorių pagalbą. Jei ieškote papildomų chemijos pamokų nuotoliniu būdu savo vaikui, COREPETITUS bus puikus pasirinkimas! Čia dirbantys chemijos korepetitoriai sudomins bet kurio amžiaus mokinį bei padės pasiekti visus išsikeltus tikslus.

Chemijos korepetitorius ir jo teikiama nauda vaikui

Chemijos korepetitorius ne tik padės supančioje aplinkoje pastebėti cheminius reiškinius, juos suprasti bei paskatinti vykti, bet ir ugdys mokinio analitinius, loginius ir kūrybinius gebėjimus. Korepetitorius, jungdamas skirtingų disciplinų žinias, parodys, kas slepiasi už cheminių formulių, paaiškins, kodėl ledo kubelis ištirpsta koloje, o Žemė turi atmosferą. Prisitaikydamas prie mokinio amžiaus ir lygio, chemijos korepetitorius suprantamai ir įtraukiančiai paaiškins sudėtingas temas.

O moksleivis, įgijęs daugiau žinių per nuotolinius užsiėmimus, kartu įgis ir daugiau motyvacijos mokytis bei pasitikėjimo savo jėgomis mokykloje. Nuotolinis chemijos korepetitorius padės paruošti namų darbus, pasirengti atsiskaitymams ir chemijos VBE.

Chemijos korepetitoriaus paslaugos online

Jei Jus domina papildomos chemijos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kur kitur – COREPETITUS gali jums pasiūlyti tai, ko jums reikia! Nuotoliniu būdu vykdomi chemijos užsiėmimai 8–12 klasių mokiniams padės pasiekti kur kas geresnių rezultatų bei ugdys jų analitinį ir loginį mąstymą. Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, baigę geriausius užsienio ir Lietuvos universitetus. Visi čia dirbantys chemijos korepetitoriai – šiuolaikiški, besidomintys naujovėmis, todėl nesunkiai ras bendrą kalbą su bet kuriuo mokiniu ir reikiamą informaciją pateiks jam įdomiu bei suprantamu būdu.
Tad, jei Jūsų vaiką traukia cheminiai eksperimentai, bet cheminės lygtys sukelia galvos skausmą? Mokyklos laboratorija – pati nesaugiausia vieta pasaulyje? Kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime chemijos korepetitorių, kuris mažiausią smalsumo kruopelę gali paversti žiniomis.
Tarpdalykinis chemijos mokymasis

Chemijos išmanymas yra be galo naudingas, nes ji yra susijusi ir su kitais mokomaisiais dalykais, tokiais kaip fizika ar biologija. Suprasdamas, kokį vaidmenį chemija atlieka įvairiose srityse, vaikas ne tik pagerina jos rezultatus, bet ir gali kur kas lengviau mokytis kitų dalykų. Chemijos korepetitorius visuomet stengsis pabrėžti šias sąsajas, padėdamas vaikui suvokti platesnį mokymosi kontekstą. Korepetitoriaus skiriamas individualus dėmesys mokiniui leis greičiau išsiaiškinti, kurioms temoms reikia papildomo paaiškinimo, kokios yra mokinio stiprybės ir silpnybės. Įprastose pamokose tai pasiekti sunku, kadangi klasėse yra didelis mokinių skaičius ir mokytojas neturi galimybės skirti tiek individualaus laiko kiekvienam vaikui.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.