Edukacija – Mažieji žemės lobių tyrinėtojai

Dinozaurų parkas

Siekdami vaikams padėti pažinti paslaptingą dinozaurų pasaulį, paleontologijos mokslą, suvokti fosilijų reikšmę ir jos jungtis su vaikystėje darytais „sekretais“ Dino parke, Radailiuose, vykdome edukaciją „Mažieji žemės lobių tyrinėtojai“. Edukaciją sudaro 3 dalys: teorinė, patyriminė ir praktinė.
Teorinės ir patyriminės edukacijos dalių metu (trukmė – iki 20 min.) vaikai bus supažindinami su įdomiausiais faktais apie dinozaurus. Atviros diskusijos metu dalyviai gilinasi į mėsėdžių bei žolėdžių dinozaurų skirtumus, ieško panašumų tarp dinozaurų ir jų palikuonių paukščių, apžiūrinėdami parke esančius dinozaurus, judančius, skleidžiančius garsus ir fiziniais išmatavimais atitinkančius anksčiau gyvenusius „baisiuosius driežus“.

Praktinė edukacijos dalis (trukmė – iki 40 minučių) susideda iš dviejų užduočių: tiranozauro fosilijos atkasinėjimo imitacinėje parko atodangoje bei sekreto sukūrimo Radailių parko teritorijoje. Ieškodami fosilijos: ją atkasdami ir bandydami atpažinti, vaikai susipažins su paleontologo profesija, jo darbo įrankiais, specifika, fosilijos ypatybėmis, praplės savo geografijos žinias.

Užduodami dalyviams klausimą, apie tai, ką jie gali palikti po savęs žemėje, kviesime juos kurti sekretus iš parko žiedų ir augalų, paslegiant juos po stikliuku ir užpilant žeme. Sekreto kūryba priartins vaikus prie jų tėvų žaidimų bei kultūros, lavins kūrybiškumą bei estetikos pajutimą. Paralelių ieškojimas tarp fosilijos ir sekreto ugdys dalyvių kritinį mąstymą.

Edukacijos pabaigoje dalyviai pristatys savo darbus ir pasidalins savo įspūdžiais, tokiu būdu lavins savo retorikos žinias ir emocinį intelektą. Dalyviai, palikdami savo sukurtus sekretus Dino parke, prisidės prie parko infrastruktūros gražinimo bei suteiks kitiems šios edukacijos dalyviams atradimo džiaugsmą, atkasant jų paliktus sekretus.

Edukacijos organizatoriai suteikia visas reikalingas priemones edukacijos dalyviams.

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.
Edukacijos trukmė: 60 min
Dalyvių amžius: 1-4 klasių mokiniams
Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu
Kaina: 8 € mokiniui

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?