TURISTAUK LT prie JŪROS upės: baidarių (120 vnt.) nuoma su nakvyne

TURISTAUK LT – tai Dženetos ir Arturo Dobilų šeimos verslas, veikiantis nuo 2003 metų. Kviečiame visus poilsiauti  ir aktyviai pramogauti į Žemaitiją, į Šilalės rajone Padievaičio kaime įkurtą Dobilų Slėnį ant Jūros upės kranto. Baidarių nuoma su nakvyne: nameliuose arba palapinių statymas stovyklavietėje (pavėsinės su elektra, laužavietės).

Baidarių nuoma Jūra – nebrangi pramoga, teikiama tiek dviem, tiek šeimai, tiek giminių ar draugų kompanijai. Rekomenduojami gražiausi ir įdomiausi, n – kartų pačių išbandyti ir pažįstami kaip penki pirštai, baidarių maršrutai Jūros upe (visus metus), pavasarį – egzotiški ir ekstremalūs plaukimai Akmena (Jūros intakas). Atostogų metu, poilsį derindami su aktyviomis pramogomis, susigrąžinsite gerą nuotaiką, pasisemsite energijos iš didingų ąžuolų ir sustiprinsite savo sveikatą.

Pavasarį organizuojame ekstremalius plaukimus –  baidares nuomojame sraunia Akmena (Jūros intakas).

KOKS POILSIS TOBULAS?

Tikrai ne vienas iš jūsų pasakytų, kad kūnas ir protas geriausiai pailsi tik derinant kartu aktyvų ir pasyvų poilsį natūralioje gamtoje, pabėgus nuo darbų ir rūpesčių nors ir trumpam.

Tobula programa su www.turistauk.lt prie Jūros upės Šilalės rajone Žemaitijoje:

1.) BAIDARIŲ NUOMA (120 vnt.) Aktyvus baidarių žygis, smagiais Jūros upės vingiais – tai atotrūkis nuo kasdienybės ir miesto, viso kūno mankšta, protą paliekant “už borto”, su naujais pažinimais, atradimais ir įspūdžiais.
Sudaromi individualūs kiekvienai grupei maršrutai: rekomenduojame geriausią variantą, atsižvelgdami į grupės poreikius ir tuo metu esantį vandens lygį. Pervežimas turistų ir baidarių. Gelbėjimosi liemenės. Instruktažas.

2.) POILSIS – bendravimas ir maisto gaminimas, spragsint laužo liepsnai, “meditacija” karštame kubiliuke ar kaitinimasis pirtelėje, žvejojimas, malonūs pašnekesiai su seniai matytais bičiuliais.
Grupės vakarojimui rezervuojama pavėsinė su elektra, šalia įrengta laužavietė, šašlykinė, iešmai / grotelės, šaldytuvas, virdulys. Pageidaujant, iškūrenama pirtis, kubilas, užsakomas maistas.

3.) NAKVYNĖ ant Jūros upės kranto nameliuose ar palapinėse.
Grupei poilsiui / nakvynei rezervuojama palapinių statymo vieta arba nameliai Dobilų Slėnyje ant Jūros upės kranto.

Dobilų Slėnis: nameliai, stovyklavietė, kubilai, pirtis, baidarės

Dobilų Slėnis – tai privatus gamtos kampelis, apsuptas Jūros upės ir miško, kur natūrali gamta įsileidžia šiek tiek komforto ir patogumo. Tai vieta tiems, kurie nėra dar užkietėję miestiečiai (patogumų nėra), bet nori, įkvėpę gryno oro ir pasportavę (baidarės, paplūdimio tinklinis, pirtis, kubilas / jacuzzi), kartais palapines iškeisti į patogias lovas.

Dobilų Slėnyje yra:

1.) Baidarės – individualūs kiekvienai grupei maršrutai: rekomenduojame geriausią variantą, atsižvelgdami į grupės poreikius ir tuo metu esantį vandens lygį;
2.) Nameliai – 5 vnt. (40 miegamų vietų);
3.) Pavėsines su elektra vakarojimui (šaldytuvas, laužavietė, šašlykinė, grotelės / iešmai, malkos, vanduo) draugų kompanijai po šimtamečiais ąžuolais su palapinių statymo vieta;
4.) Mobili pirtelė prie kūdros;
5.) Kubilai su hidrosistema ir LED apšvietimu;
6.) Paplūdimio tinklinio aikštelė;
7.) Užsakomas maistas. Jei nuspręsi, kad kepti ir gaminti ant laužo jau ne ta lyga arba žaidimai, maudynės ir poilsis mieliau širdžiai, užsakysime pagamintą karštą maistą: kugelį (su kiaulių kojomis, ausytėmis, paukštienos blauzdelėmis arba kiaulienos faršu), raugintų kopūstų sriubos su šonkauliukais, balandėlių, šašlykų, cepelinų, šaltibarščių, kibinų, aštrios mėsos guliašo sriubos su skrudinta duona ir kt.)

Nuomojami www.turistauk.lt mobilūs kubilai:

1.) Mobilus kubilas – tai pramoga, kokybiškesnė ir turiningesnė šventė / draugų susitikimas, gimtadienis jūsų kieme;
2.) Mobilus kubilas – relaksas ir romantika, poilsis dviese ar tik su šeima, mėgaujantis šiltu vandeniu, srovių masažu ir spalvų terapija po žvaigždėtu dangumi;
3.) Mobilus kubilas – netikėta dovana, staigmena, padėka bet kam už bet ką;
4.) Mobilus kubilas – atsipalaidavimas po baidarių žygio ant Jūros upės kranto.

Pakelk akis į dangų. Kada tai paskutinį kartą darei? Rezervacija: +370 699 75546;  +370 652 26904 arba [email protected]

Sveiki, atvykę į Žemaitiją, į Šilalės rajoną, tariame visiems, kuriuos domina poilsis, plaukimas baidarėmis ir nuotykiai.

iki malonaus

Dženeta ir Arturas Dobilai

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą