Individualūs jogos užsiėmimai
Jogos užsiėmimai vaikams ir tėvams
Jogos pamokos poroms
Jogos grupiniai užsiėmimai jūsų įmonės darbuotojams, grupėje su draugais ar gimtadienio šventėje.

Joga yra kelionė į savo kūną, dėmesys sau ir savo vidinei būsenai. Joga nėra tik fiziniai pratimai, tai holistinis požiūris, kuriame keičiasi visi būties lygmenys – kūnas, protas ir dvasia (energija). Į šią būseną veda daug kelių – asana (fiziniai pratimai), pranajama (kvėpavimas), atsipalaidavimas (meditacija) ir teigiamas požiūris į save.
Fiziniame lygyje, jogos pratimai sustiprina, pailgina ir vėl papildo raumenų audinius, kurie padeda laikyti kaulus, ir suderinti visą kūną. Kūno padėties sulaikymas degina riebalus ir sumažina cholesterolį. Jogų kvėpavimas siunčia širdžiai daugiau deguonies ir maitina visą sistemą. Kvėpavimas taip pat padeda sumažinti toksinų lygį kūne, pašalindamas nenorimą įtampą. Jogos didžiausa nauda jaučiama prote. Mes visi žinome, kad proto ramybė vertingesnė nei patrauklus skaitmuo. Nors jogos praktika tikrai pagerins fizinę išvaizdą – didžausia dovana yra spinduliuojanti jogo šypsena ir energingos akys.

Sattva išvertus iš Sanskrito kalbos reiškia grynumas, egzistencija, tikrovė. Ši jogos kryptis, apimdama senovines jogos technikas ir per laiką evoliucionavusias skirtingas jogos praktikas, padeda sukurti pilnatvės ir vientisumo jausmą žmoguje. Sattvos jogos užsiėmimuose naudojamos hatha jogos asanos, laisvas judėjimas, kvėpavimo pratimai ir atsipalaidavimo technikos. Sattvos jogoje nėra pradedančiųjų ar pažengusiųjų grupės. Kievienas atvykstantis yra šiltai priimamas ir užsiėmimo metu, įsiklausant į kiekvieno dalyvio kūną ir jo poreikius, yra pritaikomos asanos būtent pagal to žmogaus gebėjimus.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė SATTVA

  RŪTA Kilmanaitė

  2001 - 2005 m. studijavau Individualiosios Psicholigijos Institute (IPI), esu sertifikuota psichologijos konsultantė.
  2005 ir 2007 m. jogos mokiausi Indijos vienuolyne "Art of Living" pas mokytoją Šri Šri Ravi Šankarą.
  2005 - 2007 m. mokiausi ajurvedinių masažo technikų "Art of Living", Indija. Esu sertifikuota ajurvedinių masažų specialistė.
  2008 m. baigiau Baltijos labdaros ir paramos fondo "Art of Living" "Neagresijos programą" (NA).
  Nuo 2012 m. gegužės 12 d. priklausau Tartautinei Jogos Aljanso organizacijai, esu sertifikuota jogos mokytoja Rišikešo Jogos Institute Indijoje.
  2018 m. išklausiau Osho meditacijų vedimo mokymus su Anil Chandwani (JAV). Esu sertifikuota meditacijų mokytoja.
  Gyvenimo filosofija - ramiai kvėpuoti, nuoširdžiai priimti visas gyvenimo situacijas, dažniau šypsotis, nes – mes visi šioje planetoje tik pakeleiviai.

  1 žmogus įsiminė šią vietą