Gimtadieniai –  Moksliniai gimtadieniai vaikams, paaugliams ir net jų tėvams.

Gimtadieniai vyksta laboratorijoje, Ogmios mieste.

Mokykloms-darželiams – Išvažiuojamieji    edukaciniai užsiėmimai mokykloms.

Menas gyvybėje (STEAM) ​ (2-7 kl.)

Tikslas – susipažinti mokinius  su chemijos ir matematikos mokslų svarba. Tai parodysime  gamindami šlyktukus (slime) ir skysčių vaivorykštę.

Mokslas kriminalistikoje ​(STEAM) ​(2-7 kl.)

Tikslas – atskleisti kriminalistikos mokslo svarbą saugant kultūros vertybes. Šioje programoje rasite kriminalistiką, mokslą, meną, kultūrą bei įvykdytą nusikaltimą. Suprasite, kad kiekvienas prisilietimas palieka pėdsaką. Tai yra pagrindinis dėsnis naudojamas kriminalistikos moksle.

Sėkmingos klaidos (8-12 kl.)

​Tikslas – didinti gamtos mokslų populiarumą leisti mokiniams savarankiškai prisiliesti prie  chemijos mokslo. Skatinti siekti savo užsibrėžtų tikslų ir išmokti priimti nesėkmes, juk kaip parodo mokslo istorija, kartais nesėkmė gali tapti reikšmingu atradimu.

Spalvų kodas (1-5 kl.)

​Tikslas – didinti gamtos mokslų populiarumą, pasitelkiant kritinį mąstymą, sąmoningumą leidžiant mokiniams patiems prisiliesti prie chemijos mokslo, darant savarankiškai eksperimentus susietus su edukaciniu turiniu.

Ekologinis iššūkis (5-10 kl.)

​Tikslas – parodyti jaunam žmogui, kad mokslas visais būdais prisideda prie mūsų kokybiško gyvenimo, taip pat sprendžia klimato kaitos problemą.

Mokslininko pėdomis

Tikslas – didinti gamtos mokslų populiarumą, pateikiant tris laboratorijas, tris skirtingas veiklas- eksperimentus.

​Kaina –  10 eur./mokiniui

* -10 eur/ mokiniui kaina taikoma jei grupėje yra 20 arba daugiau dalyvių. Iki 20 dalyvių, mokinių grupėms, kaina yra fiksuota – 200 eur.

Medžiagos aplink mus (STEAM)

​Tikslas – skatinti mokinių sąmoningumą formuojant teisingą požiūrį į ekologiją.

Kiekvienas pilietis turi mokėti saugoti gamtą nuo kenksmingų medžiagų ir turi žinoti kur kreiptis jei mato neteisėtus veiksmus su jomis.
Kaina -10 eur./mokiniui

* -10 eur/ mokiniui kaina taikoma jei grupėje yra 20 arba daugiau dalyvių. Iki 20 dalyvių, mokinių grupėms, kaina yra fiksuota – 200 eur.

Aristotelio elementai

Tikslas – sudominti vaikus mokslu, parodant įdomius eksperimentus pateikiant pasakojimą apie Aristotelio elementus.

Kaina – 10 eur./mokiniui*

*- 10 eur/ mokiniui kaina taikoma jei grupėje yra 20 arba daugiau dalyvių. Iki 20 dalyvių, mokinių grupėms, kaina yra fiksuota – 200 eur.

Mokslas ar tai pokštas

Tikslas – sužadinti mažųjų smalsumą žaidžiant, bet tuo pačiu ir mokantis.

Kaina – 10 eur./vaikui*

*- 10 eur/ mokiniui kaina taikoma jei grupėje yra 20 arba daugiau dalyvių. Iki 20 dalyvių, mokinių grupėms, kaina yra fiksuota – 200 eur.

Mėgintuvėlio pasakos spektakliukas

Tikslas – sužadinti mažųjų smalsumą leidžiant jiems prisiliesti ir tyrinėti.

​Kaina – 9 eur./vaikui*

*9 eur/ mokiniui kaina taikoma jei grupėje yra 20 arba daugiau dalyvių. Iki 20 dalyvių, mokinių grupėms, kaina yra fiksuota – 180 eur.

STOVYKLOS

Stovyklos dienotvarkė

7:45-9:00 Vaikų atvykimas į stovyklą
9:00-9:45 Pradžia. Ryto ratas. Susipažinimo, komandos formavimo žaidimai, eksperimentai
10:00-11:00 Mokslinis užsiėmimas.
11:00-12:00 Dirbtuvės.
12:00-12:30 Pietūs
12:30-16:00 Išvykos. Dirbtuvės. Užsiemimai (paplūdimys, orientacinės ir pan.)
16:00-16:30 Vakarienė
16:30-17:00 Tėveliai pasiima vaikus (jei geras oras esame lauke, prie “Jurgio ir drakono” aikštelėje).

Penktadieniais trumpesnė darbo diena – vaikų pasiėmimas iki 16:30 val.

PASAKOS

Vieną kartą viename mieste gyveno Mėgintuvėlis. Paklausite, o kas gi tas Mėgintuvėlis? Tai iš plono stiklinio vamzdelio išpūstas cheminis indas, kurių esamakiekvienoje laboratorijoje. O kas gi ta laboratorija? Tai kambarys, kuriame vyksta gražiausi pokštai ir stebuklai!
Mes, suaugusieji, tuos stebuklus  vadiname eksperimentais

Mokykis, eksperimentuok…

Mėgintuvėlis , jis mėgsta išbandyti vis ką nors naujo. Todėl ir jo vardas kilęs iš žodžio „mėginti“. Mėgintuvėlis draugiškas, drąsus ir labai gudrus. Visi draugai nekantraudavo su juo susitikti – išgirsti apie didžiuosius mokslininkus ir jų išradimus, sužinoti stulbinamų dalykų, pamatyti visokiausių reiškinių ir patirti įvairiausių nuotykių!

Tapk detektyvu!!!
„Mėgintuvėlis ir deimanto vagystė“ – knyga, kurioje kartu su Kolbute bei mokslininkais ištirsi paslaptingą įvykį – laboratorijoje sukurto deimanto dingimą, sužinosi kaip matuojami brangakmeniai, kas yra briliantas, kuo ypatingi pirštų atspaudai. Ir dar išmoksi paslėpti monetą stiklinėje, išsaugoti pirštų atspaudus, rašyti slaptu kodu bei daug kitų gudrybių.

Muilo burbulų mokslas…
Pažvelk į dangų! Kur dingo Vaivorykštė? – nustebo aplinką mėgstantis tyrinėti laboratorijos gyventojas Mėgintuvėlis.
Jai tikriausiai atsitiko kažkas blogo! Reikia išsiaiškinti, – pagalvojo smalsuolis ir narsiai leidosi į kelionę, kurioje jo laukė nuotykiai ir išbandymai. Keliauk su Mėgintuvėliu ir tu! Pamatysi nepaprastas Dangaus, Debesų ir Saulės karalystes, susipažinsi su Mėgintuvėlio geriausia drauge Burbulyte ir gal net pavyks išsiaiškinti, kur dingo Vaivorykštė.
EI, BĖGTE MARŠ!
DABAR PRASIDĖS EKSPERIMENTAI…
​Mėgintuvėlis ir jo draugė Kolbutė lankosi Lietuvos karo akademijoje. Čia viskas itin slapta, bet du draugai sugeba nugirsti įdomiausius pokalbius ir atsiduria tikrose karinėse pratybose. Juk geras karys turi ne tik mylėti ir gerbti Tėvynę, bet ir mokėti ją apginti. Už sienos, chemijos laboratorijoje, šnypščia ir burbuliuoja nepažįstamos medžiagos, pasirodo, pasigaminti tikrą, skrendančią šaudyklę- visai paprasta. Leiskis į kelionę su Mėgintuvėliu ir Kolbute ir viską išbandyk pats.

​​OOO! PAŽIŪRĖK Į DANGŲ! KRINTA ŽVAIGŽDĖ! 

​Mėgintuvėlis su pusbroliu Cilindriuku kiekvieną vakarą stebi žvaigždes. Staiga danguje blyksteli ir nukrenta žvaigždė – Žvaigždukas. Mėgintuvėlio ir Cilindriuko užduotis – padėti Žvaigžukui grįžti pas savo šeimą, į KOSMOSĄ! Kaip? Teks skristi raketa! Juk ją po daugybės bandymų eksperimentų laboratorijoje pasigaminti itin lengva. Pasigaminę raketą, Mėgintuvėlis su Cilindriuku pasineria į kelionę po paslaptingą kosminę erdvę, kur padedami Žvaigžduko tyrinėja įvairiausius kosminius kūnus ir išbando smaugiausius eksperimentus. Nagi, raketa jau paruošta! Vienas, du, trys – SKRENDAM!
NORI IŠMOKTI PASIDARYTI UGNIKALNĮ, IŠSISKLEIDŽIANČIŲ GĖLIŲ, UŽSIAUGINTI KRISTALĄ IR DAR DAUG KĄ IŠBANDYTI?
Laboratorijoje (jei nežinai, kas tai, tuoj susižinosi) gyveno Mėgintuvėlis. Norėdamas kuo daugiau pasaulio pažinti, jis pasiryžo leistis į kelionę…
Keliauk kartu ir tu! Mėgintuvėlis išmoks skraidyti,  pamatys stebuklingas gėles ir šviečiančius vabaliukus. O tu galėsi… Visa tai išvysti ne tik knygelėje.
Skaitydamas turėsi galimybę ne tik išmokti, kaip pasidaryti įvairiausių įdomybių, bet ir sužinosi, kodėl ir kaip tai vyksta.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Esu Renata Česūnienė, chemijos mokytoja, chemijos mokslų daktarė