Edukacija – Pažink ir iš naujo atrask mokslą ir istoriją

Iliuzijų namas EUREKA

Išskirtinai grupėms „Eureka“ siūlo unikalią edukacinę programą –„Pažink ir iš naujo atrask mokslą ir istoriją“, kurios metu stebėsime chemines, egzotermines reakcijas, spalvų kitimą, deguonies ir vandenilio išsiskyrimą, skirtingų dujų fizikines savybes.
Visi įspūdingiausi eksperimentai vienoje edukacijoje. Eurekos laboratorijos klasės atmosfera ir gniaužiantis eksperimentai užtikrins ne tik smagų laiką, tačiau sustiprins ir mokslo žinias.

Iliuzijų namas EUREKA yra įrengtas vilos Aldonos, priklausančios Tiškevičių šeimai, patalpose. Daugelis architektūrinių erdvių ir sprendimų vis dar likę ir yra išsaugoti pastate. Šiuolaikinis menas ir istorija yra vienoje vietoje, susipynę veiklomis, spalvomis ir tam tikrais akcentais.

„Eureka“ – tai iššūkis Jūsų protui ir pasaulio suvokimui. Net trys aukštai, daugiau nei 60 nerealių eksponatų, maloniai nustebins ir privers pasukti galvą. Mūsų interaktyviame rūsyje rasite ir rimtesnių eksponatų, kurie pademonstruoja fizikos dėsnius ar reikalauja loginio mąstymo.

Galėsite išbandyti savo balso jėgą prie decibelų matuoklio, suvokti garso greitį, perprasti iliuzionisų triukus ir dar daugiau! Taip pat bus galima patikrinti save ir išdrįsti basomis atsistoti ant pačių tikriausių vinių pėdų ar atsigulti ant vinių lovos. Galėsite pabandyti perprasti Velnio tunelį, paklaidžioti po veidrodžių labirintą, išsiaiškinti senosios animacijos veikimo principą, pabuvoti Visatos kambaryje ar patikrinti savo regą ties optinėmis iliuzijomis.

Atradimo džiaugsmą garantuojame!

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.
Edukacijos trukmė: 60 min
Dalyvių amžius: 5-8 klasių mokiniams
Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 35 moksleivių vienu metu
Kaina: 8 € mokiniui

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?