Namelis dviems KOKOSAS, įsikūręs visai netoli Vilniaus – tai vieta, į kurią atvykę, iškart pajusijusite lyg kitoje šalyje. Namelis yra ramiame kaimelyje prie upės, pusės hektaro teritorijoje. Šioje teritorijoje yra ir antras namelis dviems CINAMONAS, tačiau juos abu skiria tvenkinys bei aukšti medžiai, kad jūsų poilsis būtų privatus. Kitą šalį paminėjome ne veltui – namelio interjero detalės atplukdytos tiesiai iš egzotiškosios Balio salos. Jei norite spontaniškai pakeliauti, bet niekur neišvykti iš šalies, net ir vėsų rudens ar žiemos vakarą namelio KOKOSAS interjeras nukels jus į tolimas atostogas vos tik pravėrus jo duris. Kad galėtumėte išties atsipalaiduoti per mini atostogas, šalia namelio įrengtas ir atskiras pirties namelis bei šalia kubilas su masažinėmis srovėmis. Pirties bei kubilo malonumai jau įskaičiuoti į namelio kainą, taip pat ir pasitikimo gėrimas. Išduosime paslaptį – nakvynę šiame namelyje svečiai neretai renkasi prieš ir po kelionės. Iki oro uosto vos 15 min., patogu nuvykti ir taksi, o vos atvykus į namelį, iš karto įsijungia atostogų režimas!

Tam, kad mini atostogos būtų tikras poilsis, namelis įrengtas su visais patogumais. Ramiam miegui viduje įrengta dvigulė lova. Vonios kambaryje rasite rankšluosčius bei higienos reikmenis. Gaminimui įrengta virtuvėlė su indais bei įrankiais, o grilinimui lauke paruošta kepsninė, grotelės bei malkos. Virtuvėlėje rasite ir kavos aparatą, kavos bei arbatos, taip pat įvairių rūšių užpilamos Activia košės lengviems pusryčiams. Šis namelis nakvynei pritaikytas visus metus. Vėsiuoju metu jaukiai vakarokite prie židinio-krosnelės, o vasarą esant poreikiui atsivėsinkite oro kondicionieriumi.

Teritorija, kurioje įrengtas namelis, ne veltui vadinasi KVAPAI IR SAPNAI. Tik jums skirta pirtelė yra malkinė ir pritaikyta aromaterapiniam poilsiui. Jos viduje variniame inde garuoja kvapnūs tik natūralių eterinių aliejų mišiniai. Jaukiai įsitaisius ant gultų, galima stebėti spragsinčią ugnį bei mėgautis minkštu pirtelės garu sveikatinimuisi. Kubile esančios masažinės srovės leis atsipalaiduoti šimtu procentu. Įsitaisykite, atsipalaiduokite ir stebėkite visai šalia plaukiojančias raudonas žuveles bei ore virš vandens nardančius laumžirgius. O kai sutems, pakelkite akis į dangų ir skaičiuokite žvaigždes bei mėgaukitės jaukiu poilsiu įsižiebus lempučių girliandai.

Namelis pritaikytas poilsiui be augintinių.

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Daiva

  Daiva

  Baidarių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone Vilnele, Nerimi, Voke, Žeimena
  Baidarių maršrutai naujokams ir patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais. Papildomai galima išsinuomoti pirtį ant Vilnelės upės kranto su nakvyne.
  Nuomojame naujos kartos dvivietes baidares (ypač manevringos, stabilios ant vandens, su patogiais foteliukais bei specialiais laikikliais gėrimams).
  Plaukiančius pirmą kartą apmokome kaip reikia elgtis plaukiant baidare. Sertifikuotas gelbėjimo liemenes duodame Nemokamai. Nuvežame prie pat upės kranto jau su baidarėmis ir paimame atgal.

  Taip pat turime specialių maršrutų tėveliams su mažais vaikučiais. Trijų valandų vandens kelionė su kaimiškais bulviniais blynais finiše. Plaukimas baidarėmis — tai pilnavertis, kokybiškas ir teigiamų emocijų nestokojantis poilsis, išvalantis įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantis pajusti harmoniją su gamta.

  KODĖL VERTA NUOMOTIS BAIDARES PAS MUS?

  Plukdome ir po vieną baidarę.
  Plukdome ir po vieną baidarę, grupės nebūtinos. Ypatingi pasiūlymai romantiškoms poroms.

  Aptarnaujame visą Vilnelės aukštupį.
  Pasirodo dažnas Vilnietis nežino, kad Vilnele kelionę galima pradėti net nuo Kenos, o ne tik nuo N. Vilnios užtvankos.

  Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne.
  Vieninteliai visos Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne (kurią pasiekti galite savarankiškai su baidare) bei gardžia vakariene ant pat upės kranto, taigi nereikia nukrypti nuo suplanuoto maršruto. Kelionė upe su nakvynėm gali tęstis net iki 3 dienų.

  Baidarių maršrutai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais.
  Vilnele siūlome ne tik ekstremalų plaukimą, bet ir spec. maršrutą nepatyrusiems, pradedantiesiems ar plaukiantiems su vaikais. Ramų pasiplaukiojimą vainikuoja gardūs bulviniai blynai su spirgučių ir grietinės padažu bei žolelių arbatėlė rąstinuke ant pat upės kranto.

  Vilniečiams nereikia toli važiuoti.
  Vilniečiams bei svečiams nereikia trenktis į kitą Lietuvos kraštą, kad plaukdami nematytų daugiaaukščių bei nesijaustų upėje kaip greitkelyje.

  Turime ilgametę patirtį baidarių turizmo srityje.
  Ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją, kadangi remiamės savo asmenine ilgamete patirtimi baidarių turizme.

  Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.
  Paprasta rezervacija ir TIKRAI minimali kaina už maksimalią kokybę.

  Pirtyje organizuojame įvairias šventes.
  Pirtyje organizuojame gimtadienius, pobūvius, įmonių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, nedideles vestuves. Maistą gamina patyrusi virėja.
  Pasisemsite energijos!
  Tik nepamirškite draugų ir puikios nuotaikos — atgausite jėgas ir pasisemsite energijos naujiems darbams pradėti bei seniems pabaigti!
  Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima — geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu!

  Jei manote, kad po kupinos įspūdžių dienos būsite per daug pavargę vairuoti, galėsite pernakvoti mūsų namelyje, švaria patalyne pasirūpinsime mes. Taip pat galėsite pasinaudoti mūsų didele šašlykine bei iešmais, tad šašlykų tikrai iškepsite visiems.

  Pasisemsite energijos!
  Baidarių nuoma
  Baidarių nuoma Vilniuje domina vis daugiau žmonių. Nenuostabu, nes plaukimas baidarėmis yra laisvalaikio būdas, ne tik leidžiantis pailsėti po sunkių darbų, pasigrožėti gamta, bet ir pilnas teigiamų emocijų, nuotykių ir padedantis suartėti su draugais bei šeima.

  Plaukiant baidarėmis įdomių užsiėmimų atras kiekvienas. Vieniems patinka mankštinti raumenis greitai irkluojant, kiti mėgaujasi grynu oru bei įsimintinais gamtos vaizdais. Gamtos mylėtojai gali stebėti upių bei paupių augmeniją ir gyvūniją. O besirūpinantys savo išvaizda turėtų nudžiugti sužinoję, kad plaukimas baidarėmis labai padeda įdegti. Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą.