Jei norisi suderinti atostogų mieste privalumus su gamtos teikiama ramybe, šie atostogų nameliai būtent Jums. Įsikūrę itin patogioje vietoje netoli centro, Eden House nameliai turi savo privačią terasą ir yra ramioje kaimynystėje. Nameliai yra puikus pasirinkimas nakvynei dviese ar su šeima, o atvykę čia, pasijusite taip, lyg būtumėte kažkur toli nuo miesto šurmulio.

Apsistoję Eden hause atostogų namelyje, galėsite mėgautis ramybe ir ramiu poilsiu arba tyrinėti aplink esančias apylinkes. Pėstute lengvai pasieksite Meilės salos atodangą, Druskininkų vandens parką, Uno nuotykių parką bei daug kitų laisvalaikio praleidimo vietų, kavinių ar parduotuvių.

Augintiniai šiame namelyje nėra priimami.

Dirbame ištisus metus.

Savybės

Kainos

 • Eden house

  Eden house namelis įrengtas taip, kad Jūsų poilsis būtų be rūpesčių. Čia rasite dvigulę lovą bei išskleidžiamą sofą-lovą, visą reikalingą patalynę bei rankšluosčius, virtuvėlę su visais gaminimo bei valgymo indais ir įrankiais, o lauke ir kepsninę su kepimo grotelėmis. Nemeluosime pasakydami, kad mėgiamiausia namelio erdvė – tai erdvi ir jauki terasa. Joje laiką leisti galėsite ne tik vakarodami ir mėdaudamiesi ramybe, bet ir dienos metu ilsėdamiesi ant čia pat esančių gultų.

  90,00 €
 • Eden house delux

  Eden House Deluxe namelis įrengtas taip, kad atostogų metu nereikėtų niekuo rūpintis. Jame yra dvigulė lova atskirame miegamojo kambaryje ir sofa-lova kitame. Virtuvėle įrengta su visais indais ir įrankiais, o gaminimui lauke paruošta kepsninė. Viduje įrengtas ir labai jaukus vonios kambarys. Namelis vos 30 kv.m. ploto, tačiau šalia yra beveik tokio paties dydžio privati stogu dengta terasa su lauko baldais.

  100,00 €

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?