Profesionali pianistė, pedagogė

Kaunas

Muzika yra vienas gražiausių ir stebuklingiausių dalykų pasaulyje. Ji nepaprastai veikia protą, širdį ir jausmus. Dirbu atsakingai, profesionaliai ir iš širdies.
Esu profesionali pianistė, atlikėja, pedagogė, įgyjusi net du Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Meno magistro diplomus – atlikimo meno fortepijonas (sólo); Muzikos atlikimo meno koncertmeisteris. Greta jų suteikta pedagogo kvalifikacija.

Esu iš muzikantų šeimos (tėtis žymus vokalistas, o mama pianistė, studijas baigusi pas pasaulinio garso pianistę – Prof. M. Rubackytę), todėl mane nuo mažumės supa ypatingai graži ir šilta muzikos aura.
Pedagoginį darbą dirbu jau daugelį metų. Per šį laikotarpį, teko dirbti su įvairiausio amžiaus vaikais (kurių tarpe 4,5 ir 5 metų vaikai), paaugliais bei su suaugusiais.
Ypatingai mėgstu bendrauti su žmonėmis, juos pažinti ir dalintis žiniomis. Nuoširdžiai myliu vaikus ir visuomet atrandu raktą į jų širdį, įkvepiu mokytis ir puoselėju šiltą tarpusavio draugystę.
Mokinu tiek pradedančiuosius tiek pažengusius. Esu paruošusi ikimokyklinukus stojamiesiems egzaminams į muzikos mokyklas. Taip pat esu dirbusi su N. M. K. Čiurlionio mokyklos pianistais, ruošiau juos konkursams, kuriuose jie pelnė aukščiausius įvertinimus.

Pati esu Tarptautinių konkursų laureatė, atlikėja, turėjusi nuostabią galimybę koncertuoti su Vilniaus Šv. Kristoforo kameriniu orkestru. Taip pat nuolat dalyvauju meistriškumo kursuose pas pačius garsiausius pasaulyje pianistus, pedagogus. Mano biografijoje nesuskaičiuojamas pamokų skaičius ir žinių gausybė žymiausios Pasaulinio masto pianistės Prof. Mūzos Rubackytės klasėje . Taip pat nuolatos tobulinuosi pas Prof. A. Žlabį (JAV) Su manimi yra dirbęs ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos rektorius, žymus pianistas Prof. Z. Ibelgauptas,Prof. P. Geniušas, Prof. J. Karnavičius, Prof. Philippe Giusiano (Paryžius), Kevin Kenner (JAV).
Kiekvieną dieną sparčiai tobulėju ir kaip atlikėja, ir kaip pedagogė, todėl noriu su Jumis arba Jūsų mažaisiais pasidalinti žiniomis, geromis emocijomis ir esu nuoširdžiai pasirengusi atskleisti Jums pačiais įdomiausias muzikines paslaptis.

P.S. Taip pat galiu suteikti solfedžio ir muzikos istorijos žinias bei fortepijoninio ansamblio (grojimą su partneriu arba su manimi 4 rankomis) praktiką.

SVARBI INFORMACIJA:

Pamokos vyksta individualiai,
Pamokos trukmė priklauso nuo Jūsų, galite rinktis 30 min. 45 min. 1 val. Ir daugiau.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Rezervacija

Svečiai 1
Svečiai
Turite nuolaidą?
Šis kuponas buvo pridėtas
Prisijunkite Rezervacijai

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?