„Meilė – tai ne jausmas, o santykis, patvirtinantis, kad aš egzistuoju ir esu laukiamas šiame pasaulyje. Tai procesas: aš Tave matau, aš Tave girdžiu, aš į Tave reaguoju.“ (Bent Falk).

Esu geštaltinės krypties psichoterapeutė, konsultuoju individualiai lietuvių ir rusų k. gyvai Vilniuje ir nuotoliniu būdu. Nuo 2010 m. vedu šeimos konsteliacijas grupėse ir individualiai.

Geštalto terapija man artima savo vertybėmis, tikiu, jog terapijos sėkmė didele dalimi priklauso nuo to, kokį ryšį pavyksta sukurti, kiek žmogus jaučiasi saugus, kiek gali pasitikėti, atsiskleisti ir augti.
Man patinka matyti platesnį paveikslą: visi mes esam savo šeimos sistemos dalis ir kartais tai, kas vyko mūsų šeimos, giminės ankstesnių kartų gyvenimuose, tampa mūsų šiandien patiriamų sunkumų priežastimi.

Esu baigusi geštalto terapijos podiplomines studijas Vilniaus/Rygos geštalto institute, esu Europos geštalto terapijos asociacijos (EAGT) ir Lietuvos geštaltinės psichoterapijos asociacijos (LGPA) tikroji narė.
Nuolat tobulinuosi, specializavausi darbe su šeimos sistema, psichologinėmis traumomis, priklausomybėmis ir priklausomais santykiais ir kt. Papildomai mokiausi darbo su grupėmis, nuotolinio konsultavimo specifikos ir šeimos konsteliacijų metodo.

Kviečiu kreiptis, jei:
• Nesiklosto santykiai (poroje, tėvų-vaikų ar su kitais svarbiais žmonėmis);
• Išgyvenate netektį, skyrybas, neištikimybę;
• Kenčiate nuo depresijos, panikos atakų, įkyrių minčių, sunkių emocijų;
• Sunku priimti pokyčius, išgyvenate vidurio amžiaus krizę;
• Trūksta pasitikėjimo savimi, nepavyksta atrasti mėgstamą veiklą ar savo vietą gyvenime.

Kontaktai: +370 668 00431, [email protected].

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Esu geštaltinės krypties psichoterapeutė, konsultuoju individualiai lietuvių ir rusų k. gyvai Vilniuje ir nuotoliniu būdu. Nuo 2010 m. vedu šeimos konsteliacijas grupėse ir individualiai.

    Kontaktai: +370 668 00431,
    [email protected].