SAULĖ IR MĖNULIS – Vaikų darželis Klaipėdoje

114, Kretingos g, Klaipėda

VŠĮ “SAULĖ IR MĖNULIS“ – tai naujos kartos humanistinio ugdymo privatus vaikų lopšelis – darželis ir sąmoningos tėvystės centras Klaipėdoje.

Kviečiame dalyvauti lopšelio – darželio veiklose:

Mėnuliukų grupėje laukiami   2 metų mažyliai.

Saulyčių grupėje laukiami  3 metų vaikučiai.

Žvaigždučių grupę lanko 4-5 metų vaikai.

Vaikai pagal amžių, o kartais pagal pomėgius kviečiami į skirtingas veiklas, kad kuo daugiau išmoktų ir smagiai praleistų laiką.

Vaikų darželyje “Saulė ir mėnulis“ vystoma pedagoginė kryptis – humanistinė pedagogika, taikoma gamtos darželio koncepcija. Palankiu oru kuo daugiau darželio veiklos siekiame realizuoti lauke. Į lauką su vaikais einame kasdien, kad vaikai turėtų galimybę pažinti įvairias oro sąlygas, žaisdami judrius žaidimus vystytųsi sveiki, turėtų stiprų imunitetą, gautų daug saulės ir gryno oro.

Mūsų tikslas yra ne tik su meile rūpintis vaiko saugumu, priežiūra, įvairiapusišku lavinimu, bet ir išmintingai leisti jam patirti vaikystės džiaugsmą – mokytis per žaidimus – savaime, džiugiai patiriant pasaulį 🙂

Darželyje vaikus ugdome kontekstiniu principu – pagal savaitės temas organizuojame įvairius užsiėmimus: muzikos, muzikos terapijos, šokių, teatro, kalbų, sensomotorikos, dailės ir keramikos, lipdymo iš vaško, meno terapijos, psichologinius savęs pažinimo ir mokymosi bendrauti žaidimus. Kalbos įgūdžių lavinimui vyksta individualūs logopediniai užsiėmimai.

Mūsų darželio užsiėmimuose vaikas turės galimybę augti visapusiškai – pažinti pasaulį ir save per gėrio prizmę, meilę gamtai, bendražmogiškas vertybes. Mes taikome humanistinės pedagogikos principus, priimančius žmogų pirmiausia kaip dvasinę esybę, kuriai įgimta aistra tobulėti, augti, pažinti, siekti laisvės. Su vaikais mes skaitome, kuriame kartu, kalbamės filosofinėmis temomis, apie pasaulio, žvaigždžių ir planetų atsiradimą – apie viską, ko tik jų smalsios širdelės geidžia.

Darželio lankymo kaina mėnesiui 2023/2024 metų mokslo metams: 450 eur.

Gavus savivaldybės kompensaciją kaina yra 300 eur.* klaipėdiečiams

Arba

Gavus savivaldybės kompensaciją kaina yra 200 eur ** Klaipėdos rajono gyventojams

*  150 eur savivaldybės kompensacijos sąlygos Klaipėdos miesto gyventojams: kompensacija yra taikoma tiems tėvams, kurių visa šeima yra registruoti Klaipėdos mieste (reikia pateikti gyvenamosios vietos registracijos pažymą), vaikas yra užrašytas į valstybinių darželių eilę ir nėra gavęs vietos  ne mažiau nei 6 mėn. Parama teikiama nuo rugsėjo 1 arba sausio 1 dienos.  Prašymą lankyti darželį rekomenduojame pateikti  iki rugpjūčio arba gruodžio mėnesių vidurio, net jei lankysite vėliau, kad savivaldybės įtrauktų į sąrašus.

*  250 eur savivaldybės kompensacijos sąlygos Klaipėdos rajono gyventojams: kompensacija yra taikoma tiems tėvams, kurių visa šeima yra registruoti Klaipėdos rajone (reikia pateikti gyvenamosios vietos registracijos pažymą).

Vienkartinis stojamasis mokestis 320 eur.

Maitinimo kaina visai dienai 7.00  eur. Yra galimybė užsakyti tik pietus, pusryčius ar vakarienę. Mokama tik už užsakytą maistą. Maistas šiltadėžėse atvežamas šviežiai paruoštas 3 kartus per dieną, kruopščiai priderintas prie augančių vaikų poreikių. Yra galimybė užsakyti veganišką maitinimą. Darželyje propaguojame sveiką mitybą, be cukraus ir nesveikų užkandžių, priešpiečiams skanaujame šviežius vaisius ir daržoves, geriame daug vandens.

Visos ugdymo priemonės, būreliai, pamokėlės yra įskaičiuotos į mėnesinį mokestį.

Darželio darbo laikas:

Nuo pirmadienio iki penktadienio 07.30 – 18.00 val.

Laukiame Jūsų 😉

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Ramunė Žilienė – Sąmoningos tėvystės centro ir humanistinio vaikų darželio “Saulė ir mėnulis“ steigėja ir veiklų koordinatorė: “Man nuo mokyklos baigimo laikų rūpėjo vaikai, jaučiausi atsakinga ne tik už savo, bet ir už mūsų visuomenės vaikus. Studijuodama lietuvių filologiją ir pedagogiką Klaipėdos universitete, atostogų metu dirbdavau savanore su vaikučiais, augančiais be šeimų, vaikų stovyklose ir centruose, norėjosi vaikų gyvenimui suteikti džiaugsmo ir žmogiškos šilumos. Vėliau, dirbdama mokykloje lietuvių kalbos mokytoja, supratau, kad meilė vaikams yra labai gerai, bet to neužtenka, būtina sukurti naują ugdymo sistemą vaikams, kuri atitiktų šiuolaikinių vaikų poreikius ir lūkesčius. Todėl sąmoningos tėvystės centras ir humanistinio ugdymo vaikų darželis siekia suburti tėvus, pedagogus ir įvairius specialistus, kurie atsakingai ir su meile kurs naują ugdymo sistemą vaikams, paaugliams ir jaunuoliams, padės tėvams auginti ir auklėti savo vaikus, suburs šeimas prasmingiems ir teikiantiems tikro džiaugsmo užsiėmimams su vaikais.