Konsultacijos, praktiniai mokymai, pagalba gyvai arba online 

Kaina 50€

Emociniai sunkumai:

Depresija, nuotaikos ir nerimo sutrikimai, stresas, nuovargis, išsiblaškymas.

Savivertės problemos (tikėtina, kartu ir produktyvumo).

Kamuojantis kaltės jausmas, pyktis, baimė, gėda, perdėtas pareigos jausmas, nuoskaudos, panikos priepuoliai.

Emocinis jautrumas, dirglumas, emocinis nestabilumas, emocinio atsparumo ir savikontrolės nebuvimas.
Vienatvės jausmas, silpnumas, jėgų trūkumas, energijos ir gyvybingumo trūkumas.

Tarpusavio santykiai: skyrybos, emocinė priklausomybė santykiuose, pavydas, išdavystė, seksualinės problemos ir kitos problemos partnerystėje. Vaikų ir tėvų tarpusavio santykiai. Psichologiniai sunkumai darbe. Socialinė fobija, kalbėjimo ar auditorijos baimė.
Psichosomatiniai sutrikimai: aukštas / žemas spaudimas (kai nėra ligos diagnozės), odos bėrimai, frigidiškumas, nemiga, migrena ir kt.

Priklausomybės: alkoholis, narkotikai, nikotinas, žaidimai, maistas ir kt.

Nedirbu esant ūmioms psichikos būsenoms (sutrikęs mąstymas, kliedesiai, haliucinacijos), esant labai žemiems intelektiniams gebėjimams (esant mąstymo ir kalbos raidos sutrikimams, dėl kurių neįmanomas prasmingas kontaktas). Siekiant diagnozuoti psichikos sutrikimą ar esant medikamentinio gydymo poreikiui, specialiųjų poreikių nustatymui ar siuntimui kitų specialistų pagalbai gauti, reikalinga gydytojo psichiatro konsultacija.

Konsultacijos vyksta konfidencialiai, jokia informacija nėra perduodama registrams ar trečiosioms šalims.

Esu diplomuota psichologė konsultantė, sertifikuota REIKI meistrė, parapsichologė 

Darbui su žmonėmis taikau praktines terapijas, psichologinius metodus orientuotus į vertybes, tai yra naujausia psichologinė tendencija, apibendrinanti psichologinio mokslo pasiekimus. Tai unikalus senovės rytų filosofijos mišinys ir geriausios šiuolaikinės Vakarų psichologijos technikos.

UNIKALIOS METODO SAVYBĖS

Ekologiška, neturi šalutinio poveikio
Paremtas visuotiniais psichologinės praktikos principais
Galima integruoti į bet kokią psichologinę techniką
Taikoma bet kokiomis gyvenimo aplinkybėmis
Labai lengva to išmokyti, nes tai intuityvu
Mano darbas – tai mano gyvenimo būdas, mano įkvėpimas. Noriu dalintis savo žiniomis, gebėjimais, bei didžiule gyvenimo patirtimi. Turiu ir galiu motyvacijos padėti kitiems.

Kad ir kokiame savo gyvenimo etape šiuo metu esate –  augimo kelyje ar sunkumų kryžkelėje, nepriklausomai nuo to, ką patiriate, niekada ne per vėlu kreiptis pagalbos.

KIEKVIENAS ŠVENTASIS TURI PRAEITĮ IR KIEKVIENAS NUSIDĖJELIS TURI ATEITĮ.

Aš tai padariau, kreipiausi pagalbos ir gavau, norėjau keisti savo gyvenimą, supratau, kad man trūksta žinių, nes gyvenimas duoda tas pačias pamokas. Kad atsakyti į šį klausimą, nusprendžiau mokytis psichologijos. Studijavau siekdama praktinės naudos sau.

Džiaugiuosi, nes galiu dabar padėti Jums.

BŪTI SĄMONINGU – TAI BŪTI ČIA IR DABAR

Kreipkitės, visada būsit saugiai išklausyti, suprasti ir palaikomi, pažvelgsite į save tarsi iš šalies. Pačiam nelabai pavyksta rasti rūpimus atsakymus ir geriau suprasti save. Esu pasiruošusi, Jums padėti suvokti apie sąmoningą gyvenimą ir su lengvumu bei smalsumu priimti gyvenimo patirtis, kokios jos bebūtų.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sveiki, esu Simona Milkerė. diplomuota psichologė konsultantė, sertifikuota REIKI meistrė, parapsichologė

  Darbui su žmonėmis taikau praktines terapijas, psichologinius metodus orientuotus į vertybes, tai yra naujausia psichologinė tendencija, apibendrinanti psichologinio mokslo pasiekimus. Tai unikalus senovės rytų filosofijos mišinys ir geriausios šiuolaikinės Vakarų psichologijos technikos.

  UNIKALIOS METODO SAVYBĖS

  Ekologiška, neturi šalutinio poveikio
  Paremtas visuotiniais psichologinės praktikos principais
  Galima integruoti į bet kokią psichologinę techniką
  Taikoma bet kokiomis gyvenimo aplinkybėmis
  Labai lengva to išmokyti, nes tai intuityvu

  Mano darbas – tai mano gyvenimo būdas, mano įkvėpimas. Noriu dalintis savo žiniomis, gebėjimais, bei didžiule gyvenimo patirtimi. Turiu ir galiu motyvacijos padėti kitiems.

  Kad ir kokiame savo gyvenimo etape šiuo metu esate – augimo kelyje ar sunkumų kryžkelėje, nepriklausomai nuo to, ką patiriate, niekada ne per vėlu kreiptis pagalbos.

  KIEKVIENAS ŠVENTASIS TURI PRAEITĮ IR KIEKVIENAS NUSIDĖJELIS TURI ATEITĮ.

  Aš tai padariau, kreipiausi pagalbos ir gavau, norėjau keisti savo gyvenimą, supratau, kad man trūksta žinių, nes gyvenimas duoda tas pačias pamokas. Kad atsakyti į šį klausimą, nusprendžiau mokytis psichologijos. Studijavau siekdama praktinės naudos sau.

  Džiaugiuosi, nes galiu dabar padėti Jums.

  BŪTI SĄMONINGU - TAI BŪTI ČIA IR DABAR

  Kreipkitės, visada būsit saugiai išklausyti, suprasti ir palaikomi, pažvelgsite į save tarsi iš šalies. Pačiam nelabai pavyksta rasti rūpimus atsakymus ir geriau suprasti save. Esu pasiruošusi, Jums padėti suvokti apie sąmoningą gyvenimą ir su lengvumu bei smalsumu priimti gyvenimo patirtis, kokios jos bebūtų.

  1 žmogus įsiminė šią vietą