Edukacija – Priešistorė, dinozaurai ir aš (Google karta)

Dinozaurų parkas

Edukacija pasitelkiant šiuolaikines technologijas supažindins jaunimą su priešistore. Tai archeologinis patyrimas pasitelkiant jaunimo geriausią draugą – mobilųjį telefoną.
Naudodami vaizdines priemones edukacijos dalyviai supažins su Mezazojaus era, kurios metu ir gyveno dinozaurai. Edukacijos metu moksleiviams pateikiama ne tik sausa istorija apie pasaulio formavimąsi ir tuo metu egzistavusius gyvius, bet ir įdomūs faktai, suteikiantys dalyviams pažinimo džiaugsmą.

Po Mezozojaus eros pristatymo, klasė padalijama į kelias komandas. Joms duodami mobilieji telefonai su užuominomis. Dalyviai turi per tam tikrą laiką naudojantis GPS bei išmaniojo programėle rasti visus kodus. Spręsdami užduotis  moksleiviai susipažįsta su dinozaurais, jų egzistavimu bei ypatumais.

Edukacijos metu bus ugdomas komandinis darbas, stiprinantis bendradarbiavimo, bendravimo, sąmoningumo bei kūrybiškumo įgūdžius.  Norėdami kartu pasiekti rezultatų, dalyviai turės padėti tiems komandos nariams, kuriems seksis prasčiau. Ir žinoma, didžiausia paskata, radus visas užuominas, gauti apdovanojimą.

Ateik ir išbandyk savo proto ir kojų miklumą edukacijoje „Priešistorė, dinozaurai ir aš (Google” karta)“.

 

Edukacijos trukmė: 90 min
Dalyvių amžius: 7-12 klasių mokiniams
Dalyvių skaičius: iki 35 moksleivių vienu metu
Kaina: 6 € mokiniui

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?