Šventės, Renginiai Garsas, apšvietimas 100,00€ - 2 000,00€

Renginių techninis aptarnavimas (garsas, šviesos, scena)

Draugystės g. 19-339, LT-51230 Kaunas

Dirbdami daugiau nei 25 metus renginių įgarsinimo, apšvietimo bei scenų montavimo srityje, įgijome įgūdžių, kurių dėka šiai dienai galime pasiūlyti geriausius sprendimus mažiems ir dideliems projektams.

Dirbame su įvairiais renginiais (nuo miesto bei privačių švenčių iki įmonių vakarėlių). Lanksčios kainos bei aukštos kokybės aptarnavimą suteikiame šiose renginio sferose:

– Scenos nuoma (galime pasiūlyti tiek paprastas platformas vidaus renginiams, tiek dideles lauko scenas)

– Įvairus renginio apšvietimas (nuo pačio paprasčiausio iki komplikuoto, bet efektyvaus)

– Renginio įgarsinimas (įskaitant norimą įrangą, jos motažą-demontažą ir operatorius)

– Lazerių šou

– DJ paslaugos

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Mūsų ilgametė firma pasirūpins Jūsų švente nuo a iki z, įskaitant įgarsinimą, apšvietimą, sceną, atlikėjus, organizavimą, dekoracijas ir daugiau...
  Patikėkite mums savo svajones ir mes pasirūpinsime jų įgyvendinimu!

  Emidija - koncertinė įstaiga Lietuvoje, veikianti jau daugiau nei 25 metus. Pagrindinė firmos veikla - renginių techninis aptarnavimas. Tačiau, mes siūlome ne tik kokybišką renginio įgarsinimą ar apšvietimą bei organizavimą, bet ir programos parengimą su gerai žinomais Lietuvos muzikos atlikėjais, cirko artistais, iliuzionistais ir kt.

  Esame atviri ir imlūs naujovėms, todėl galime išpildyti ir nestandartinius renginio sprendimus! Pagal kliento poreikius, darbus atliekame visoje Lietuvoje bei už jos ribų.

  Taip pat prekiaujame pasaulyje pripažintų gamintojų garso, apšvietimo bei scenine įranga, atliekame instaliavimo darbus įvairiuose objektuose, įrengimų priežiūros ir remonto darbus, taip pat konsultuojame techninės įrangos eksploatacijos klausimais. Esant pageidavimui galime pasiūlyti surenkamą lauko sceną ir kitas paslaugas. Visoms mūsų teikiamoms paslaugoms taikoma lanksti kainų sistema.

  Trumpai tariant, EMIDIJA, profesionalus renginių:
  -įgarsinimas
  -apšvietimas
  -organizavimas
  -programos išpildymas
  -surenkamos lauko scenos
  -prekyba garso, apšvietimo įranga
  -kiti Jūsų individualūs pageidavimai.