Baidarių nuoma Vilniuje

Baidarių nuoma, kurią siūlo Vilniaus-baidares.lt, yra puiki pramoga norintiems nenutolstant nuo Vilniaus pasimėgauti upės tėkme ir gamtos ramybe, o tuo pat metu ir grožintis nuostabiais miesto vaizdais.

Baidarių nuoma Vilniuje yra ypatinga savo lokacija ir kontrastu, kurį išvystą irkluojantieji. Pasirinkus populiariuosius maršrutus Nerimi, Vilnele ar Voke pamatysite ir civilizaciją, ir istorinį Vilnių, ir miškus, kurie labiau primena toli esančias girias nei miesto upės pakrantes. Ir svarbiausia – norint paplaukioti baidarėmis nereikia vykti toli už miesto. Jei visgi nuspręsite nutolti kiek tolėliau, galėsime Jums pasiūlyti plaukimą Merkiu ar Aukštaitijos upėmis. Pastarųjų pasirinkimas išties didžiulis ir tinkantis įvairiausiems žmonėms.

Kodėl baidarės Vilniuje yra gera pramoga?
Plaukimas baidare leidžia žmogui pajusti gamtą iš arti, susilieti su ja, o kartu ir aktyviai pajudėti irkluojant, manevruojant baidarę. Pirmiausia, tai didelė nauda žmogaus sveikatai. Antra svarbi detalė – puiki nuotaika ir gerai praleistas laikas puikioje kompanijoje. Visai nesvarbu, plaukiate tik su savo antrąja puse ar dideliame draugų būryje – mėgautis baidarių nuoma Vilniuje ir plaukimu pasroviui tikrai bus malonu. Ir, be abejonės, kiekvienas žmogus ras sau dar tūkstantį priežasčių, kodėl gi verti plaukioti baidarėmis.

Išsirinkite sau patinkančią upę, surinkite draugų būrį ir rezervuokite baidarę! Plaukti bent kartą per sezoną juk yra kone būtina!

Maršrutai

Baidarės Nerimi
Plaukimas baidarėmis Nerimi dažniausiai suvilioja šeimas, didesnes draugų kompanijas, įmones. Tačiau tai puikiai tinkama upė net ir poroms, kurios nori romantikos, ramybės ir nesudėtingo irklavimo. Nepaisant to, jog upė yra plati, o plaukti joje iš tiesų lengva, po plaukimo emocijų būna tikrai nemažai.

Rekomenduojamas baidarių maršrutas Nerimi
Populiariausias baidarių maršrutas plaukiant Nerimi yra nuo Ožkinių (Verkių sen.) iki Baltojo tilto pievos. Tai užima keletą valandų, yra nesunku įveikti ir pakanka įspūdžiams bei gerai nuotaikai. Šį baidarių maršrutą nesunkiai įveikia mažiau patyrę irkluotojai, šeimos su mažamečiais vaikais, vyresnio amžiaus žmonės. Mėgstantiems irkluoti greičiau – šis maršrutas baidarėmis gali būti per trumpas.

Atstumas ~15 km, trukmė ~3-4 val.

Kiti baidarių maršrutai

Verkių malūnas – Baltasis tiltas (~10 km, 1-2 val.)
Nemenčinė – Baltasis tiltas (~33 km, 6-8 val.)
Baltasis tiltas – Vievis (~55 km, 8-10 val.)
Baltasis tiltas – Stirniai (~25 km, 4-6 val.)
Dviejų dienų plaukimas baidarėmis Nerimi
Norintiems pasimėgauti plaukimu baidarėmis visą savaitgalį ar kitas dvi laisvas dienas rekomenduojami dviejų dienų baidarių maršrutai. Galima nakvynė palapinėse arba pakeliui esančiose sodybose. Siūlome šiuos baidarių maršrutus:

Buivydžiai – Baltasis tiltas (~65 km)
Baltasis tiltas – Kernavė (~70 km)
Dviejų dienų plaukimas baidarėmis – iššūkis, reikalaujantis šiokio tokio pasirengimo ir kantrybės. Rekomenduojame tikriems kelionių fanams!

Vilnius – Kaunas

Tikriems plaukimo entuziastams – plaukimas baidarėmis Nerimi iš Vilniaus į Kauną! Tai net trijų dienų kelionė, kurios metu įveiksite ~170 km. Rekomenduojame išbandyti ištvermės žygių gerbėjams. Plaukiant baidarėmis tris dienas teks su savimi gabenti visą amuniciją, įskantant palapinę, maisto rengimo įrangą lauko sąlygomis, taip pat atsarginių sausų drabužių. Nakvynės vietas padėsime rasti, yra galimybė nakvoti tiek stovyklavietėse, tiek sodybose, tačiau siekiantiems maksimaliai įdomių pojūčių siūlome rinktis nakvynę palapinėse. Tai gali būti puikus žygis draugų kompanijai ar įmonės kolektyvui. Rekomenduojame!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Vilniusbaidare

    Vilniusbaidare

    Baidarių nuoma, baidarių nuoma Vilniuje, aktyvios pramogos gamtoje, plaukimas upe, baidarės.